Neler Yaparız?


Öncelikli olarak günümüzün tüm dijital ihtiyaçlarına cevap verebilen, web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi işlerini gözümüz kapalı yapıyoruz efendim. Geleneksel medyada da , kurumsal kimlik, broşür & katalog tasarımı ve açık hava mecraları için gerekli tasarım ve iş birliğini sağlıyoruz.

 

WEB TASARIM

M2K dikkat çekici ve kendine özgü web tasarımları ile firmanızın internetteki kimliğini daha akılda kalıcı kılar.

Güncel teknolojiye uygun çözümlerle sizi çağın yenilikleriyle buluşturur. Siz de rakiplerinizden sıyrılıp, bir adım öteye geçmek isterseniz, biz buradayız...

 

GRAFİK TASARIM

Açıkhava çalışmaları, insertler, dergi-gazete ilanları, katalog, broşür tasarımı, sosyal medya reklamları, kurumsal kimlik çalışmaları ve daha birçok mecrada uyguladığımız dikkat çekici tasarımlarla firmalara destek veriyoruz.

Siz de farkındalık yaratmak, güçlü bir imaj oluşturmak ve bilinirliğinizi arttırmak isterseniz, biz buradayız.

 

SOSYAL MEDYA REKLAMI

Firmanızın sosyal medya reklamlarınızı az bütçe ile çok kazanç sağlamanızda aracı oluyoruz. Dijital mecraları kullanarak sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturur aynı zamanda var olan müşterilerinizin bağlılıklarını arttırmanızda destek veriyoruz.

Siz de doğru adımlarla, etkili sonuçlara ulaşmak isterseniz, biz buradayız...

 

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Facebook, Instagram, YouTube... gibi sosyal medya platformlarında firmanız adına hesaplar oluşturuyoruz. Verdiğiniz hizmetleri, sunduğunuz ürünleri anlatan çalışmalarımla bu hesaplarda paylaşımlar yapıyor, firmanızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Belirli bir strateji doğrultusunda, bütçeniz çerçevesinde hareket ediyor, doğru adımlarla sizi etkili sonuçlara ulaştırıyoruz.

Siz de sosyal medyada müşterileriniz sizi merakla takip etsin, etkileşimleriniz artsın, paylaşımlarınız derdinizi anlatsın istiyorsanız, biz buradayız...

 

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Markanızın, şehirde bilinirliğini arttırıp, geniş hedef kitlelere ulaşması amaçlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza ve açık hava reklam mecrasına göre hazırladığımız tasarımları, billboard, durak/raket, megaboard, megalight gibi outdoor mecralarına uygun tasarımlarını yapıp, gerekli satın alma işlemlerini yürütmek isterseniz, biz buradayız.